Concursului Judetean „Monumente istorice şi tradiţii locale”

Scoala Gimnaziala Magurele in parteneriat cu Primaria Magurele Prahova vă invită sa participați la lansarea Concursului Judetean „Monumente istorice şi tradiţii locale”, ediția I, înscris în Calendarul Activitatilor Educative Judetene 2017.
Activitatea se va desfasura vineri, 17 martie 2017, ora 10.30, la Centrul Cultural Magurele. Parteneri ai proiectului: Centrul Cultural Izvoarele, Scoala Gimnaziala Batrani, Lipanesti, Gornet, Teisani, Zamfira, Aricesti, Drajna, Podeni, Gura Vitioarei, Posesti, Sf. Vineri Ploiesti, „Radu Tudoran ” Blejoi. Așteptăm cu interes participarea dumneavoastră!
Coordonator – prof. Claudia ILIESCU

This entry was posted in Olimpiade si concursuri scolare. Bookmark the permalink.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *